Филтри -

Градежни машини BOMAG од Грција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини BOMAG од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 01/2012 Километража 5500 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
1 €
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 6705 м/ч Сила
Грција, Drepano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 6876 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 09/2005 Километража 5591 м/ч Сила
Грција, Polidendri
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 7253 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/2000 Километража Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 01/1999 Километража 7000 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбиниран валјак
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
1 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража 5600 м/ч Сила
Грција, Drepano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се