Филтри -

Градежни машини BOMAG од Германија

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

223 огласа: Градежни машини BOMAG од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Евро Euro 5
Година 11/2021 Километража 132 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 2
Година 11/2021 Километража 11 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Евро Euro 5
Година 11/2018 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
75.400 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Евро Euro 4
Година 11/2021 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 11/2021 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 4
Година 10/2021 Километража 817 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2020 Километража 35 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 357 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 12/2019 Километража 237 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Евро Euro 3
Година 12/2021 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 12/2011 Километража 2180 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 5
Година 12/2021 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 12/2021 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 12/2019 Километража 727 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 10/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 5
Година 12/2019 Километража 583 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 11/2015 Километража 578 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 11/2013 Километража 927 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
103.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 12/2017 Километража 517 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 12/2019 Километража 233 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 10/2015 Километража 787 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 11/2017 Километража 2287 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 12/2017 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2021 Километража Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се