Филтри -

Градежни машини BOMAG од Бугарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини BOMAG од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 7357 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 7325 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 12/2005 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/1997 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 04/2013 Километража 976 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 8296 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.487 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2002 Километража 3567 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 06/2001 Километража 2278 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 05/2008 Километража 5244 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Бугарија
нови вибрационен валјак за земја BOMAG BW177 D5 нови вибрационен валјак за земја BOMAG BW177 D5 нови вибрационен валјак за земја BOMAG BW177 D5
3
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 04/2018 Километража 730 м/ч Сила
Бугарија, Balchik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се