Филтри -

Градежни машини BOMAG од Белгија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини BOMAG од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
BOMAG
42 ч.
аукција 1.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Troostwijk NV
5 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Egem
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1813 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5244 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2009-01-01 Километража 1959 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 6272 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
компактор BOMAG BMP 851 компактор BOMAG BMP 851 компактор BOMAG BMP 851
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2001 Километража 442 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1999 Километража 7599 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 1510 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1995 Километража 3169 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1903 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2014-01-01 Километража 5430 м/ч Сила
Белгија, Oostkamp
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража 7220 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се