Филтри -

Градежни машини BOMAG од Австрија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

39 огласа: Градежни машини BOMAG од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 7700 м/ч Сила
Австрија, Haid
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2000 Километража 6900 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2017 Километража 961 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 4600 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража 17231 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2000 Километража 6082 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2008 Километража 800 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.600 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража Сила
Австрија, Liezen
нови вибро плоча BOMAG BPR 100/80D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро набивач
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2009 Километража 1160 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
нови вибро плоча BOMAG BVP 10/36 W1 нови вибро плоча BOMAG BVP 10/36 W1 нови вибро плоча BOMAG BVP 10/36 W1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2020 Километража 120 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
влечен валјак BOMAG BW 65 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
вибро плоча BOMAG BPR 45/55 D вибро плоча BOMAG BPR 45/55 D вибро плоча BOMAG BPR 45/55 D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
компактор BOMAG BMP 8500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
вибро плоча BOMAG BVP 18/45 W1 вибро плоча BOMAG BVP 18/45 W1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 1450 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
нови вибро плоча BOMAG BP 10/35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 970 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2013 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи