Филтри -

Градежни машини BOKI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BOKI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2000-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Холандија, Meppel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Одење багер
Година 1996 Километража 3120 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се