Филтри -

Градежни машини BÖHLER од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BÖHLER: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1987 Километража 1778 м/ч Сила 105 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1994 Километража 7463 м/ч Сила 222 кс
Грција, Drepano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 1271 м/ч Сила 118 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1985 Километража 5575 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1985 Километража 7000 м/ч Сила
Грција, Sindos, Gr57300
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1982 Километража Сила
Грција, Sindos, Gr57300
машина за дупчење BÖHLER DTC122
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража 7500 м/ч Сила
Германија, Metten
пневматски чекан BÖHLER BH 8
1
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
пневматски чекан BÖHLER  BH 16
1
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
пневматски чекан BÖHLER Bohrhammer BH 5
1
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
пневматски чекан BÖHLER Bohrhammer
1
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се