Филтри -

Градежни машини BOBCAT од Кина

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

76 огласа: Градежни машини BOBCAT од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.490 €
Мини натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.880 €
Мини натоварувач
Носивост 839 кг
Година 02/2019 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Мини натоварувач
Година 01/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.300 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 400 кг Брзина 55 км/ч
Година 2019 Километража 1220 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 600 кг Брзина 10 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.420 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 120 кг Брзина 55 км/ч
Година 2018 Километража 3445 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
мини натоварувач BOBCAT S18 Skid Steer Used Construction Machinery мини натоварувач BOBCAT S18 Skid Steer Used Construction Machinery мини натоварувач BOBCAT S18 Skid Steer Used Construction Machinery
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 07/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 09/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1400 кг Брзина 20 км/ч
Година 01/2020 Километража 2368 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 800 кг Брзина 10 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1386 кг Брзина 19.1 км/ч
Година 02/2015 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
мини натоварувач BOBCAT S300 мини натоварувач BOBCAT S300 мини натоварувач BOBCAT S300
3
Контактирајте го продавачот
22.800 US$ EUR ≈ 21.210 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1386 кг Брзина 16 км/ч
Година 06/2016 Километража 5300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
мини натоварувач BOBCAT S160 мини натоварувач BOBCAT S160 мини натоварувач BOBCAT S160
3
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.700 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 2774 кг Брзина 15 км/ч
Година 09/2017 Километража 6728 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.700 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.230 €
Мини натоварувач
Носивост 750 кг Брзина 18 км/ч
Година 2016 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 900 кг Брзина 10.5 км/ч
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1100 кг Брзина 19 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1300 кг Брзина 19 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.970 €
Мини натоварувач гасеничар
Брзина 50 км/ч
Година 2016 Километража 670 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.630 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1100 кг Брзина 19 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 800 кг Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се