Филтри -

Градежни машини BOBCAT од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини BOBCAT од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2015 Километража 2060 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2012 Километража 3050 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 2011 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини натоварувач
Година 2001 Километража 3000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини натоварувач
Година 2001 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Мини багер
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини багер
Година 2003 Километража 2068 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 1533 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Мини багер
Година 2018 Километража 827 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини багер
Година 2020 Километража 675 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 5034 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини багер
Година 2004 Километража 2600 м/ч Сила
Италија, Roma
мини натоварувач BOBCAT 873H мини натоварувач BOBCAT 873H мини натоварувач BOBCAT 873H
3
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 5250 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2012 Километража 6745 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Мини натоварувач
Година 2001 Километража 400 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 860 кг Брзина 11.3 км/ч
Година 2000 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини багер
Година 2005 Километража 2830 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Мини багер
Година 2004 Километража 7896 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Мини багер
Година 2005 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Мини багер
Година 2018 Километража 2805 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Мини багер
Година 2018 Километража 3550 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се