Филтри -

Градежни машини BOB-CAT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BOB-CAT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,86 €
Мини натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1100 кг Брзина 11 км/ч
Година 2002 Километража 4800 м/ч Сила 39 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се