Филтри -

Градежни машини BLUMING

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BLUMING: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала BLUMING БЛ-750Щ нови натоварувач со тркала BLUMING БЛ-750Щ нови натоварувач со тркала BLUMING БЛ-750Щ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година 2021 Километража Сила
Белорусија
нови багер-натоварувач BLUMING ЭП-Ф-П нови багер-натоварувач BLUMING ЭП-Ф-П нови багер-натоварувач BLUMING ЭП-Ф-П
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови тренчер BLUMING НА ТРАКТОР КЛАССА 1,4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2021 Километража Сила
Белорусија
нови грејдер BLUMING БЛ-105 нови грејдер BLUMING БЛ-105
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Белорусија
нови мешалка за бетон BLUMING БЛ-260
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
тренчер BLUMING ЭП-Ф-Ц тренчер BLUMING ЭП-Ф-Ц
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 750 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 6 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила 89 кс
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се