Филтри -

Градежни машини BKM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини BKM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.940 € UAH 1.450.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Вінниця

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Багер гасеничар
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар Caterpillar 330DL
1
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Багер гасеничар
Носивост 33750 кг
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година 01/2016 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар Caterpillar 320D багер гасеничар Caterpillar 320D
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Булдожер
Година 01/2011 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Багер гасеничар
Година 03/2014 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 3695 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер на тркала
Година 01/2012 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи