Филтри -

Градежни машини BITELLI од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини BITELLI од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 6990 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1995 Километража 305 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1997 Километража 2023 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Скрепер
Година 2004 Километража 5050 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Скрепер
Година 2001 Километража 3912 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Скрепер
Година 1999 Километража 5341 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се