Филтри -

Градежни машини BITELLI од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини BITELLI од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1986 Километража 2105 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1993 Километража 7962 м/ч Сила
Италија, Isernia
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 4452 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2004 Километража Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 5807 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 2295 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Италија, Imola (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1985 Километража 4057 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража 4443 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 6026 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1986 Километража 5142 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1996 Километража 3917 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1988 Километража 1433 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 6545 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 7030 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1984 Километража Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража 7695 м/ч Сила
Италија, Roma
валјак за асфалт BITELLI CONDOR-TV65 валјак за асфалт BITELLI CONDOR-TV65 валјак за асфалт BITELLI CONDOR-TV65
3
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража 2803 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се