Филтри -

Градежни машини BITELLI од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини BITELLI од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1998-01-01 Километража 3105 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 11200 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 8470 м/ч Сила 89 kW
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2001-01-01 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999-01-01 Километража 4522 м/ч Сила 503 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се