Филтри -

Градежни машини BITELLI од Европа

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

63 огласа: Градежни машини BITELLI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1986 Километража 2105 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 6400 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1993 Километража 7962 м/ч Сила
Италија, Isernia
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 4452 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Фреза за асфалт
Година 1996 Километража 1660 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2004 Километража Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.730 € GBP 18.000 GBP
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 2708 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1997 Километража 5780 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража 7186 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 5807 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 2295 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Италија, Imola (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 6025 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
17.760 € CZK 420.000 CZK
Фреза за асфалт
Година 05/2000 Километража Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
20.730 € GBP 18.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 1800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1985 Километража 4057 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража 4443 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража Сила
Ирска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се