Филтри -

Градежни машини BETAMIX

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BETAMIX: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-мешалка Euromix 9 m3 на шасија BETAMIX 9  m3 нови камион-мешалка Euromix 9 m3 на шасија BETAMIX 9  m3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 9 m3
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Brugge
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 01/2014 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-мешалка BETAMIX нови камион-мешалка BETAMIX нови камион-мешалка BETAMIX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 01/2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 34000 кг
Година 2013-05-02 Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се