Филтри -

Градежни машини BERGMANN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BERGMANN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Носивост 6400 кг
Година 01/2018 Километража 1495 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Носивост 6400 кг
Година 01/2018 Километража 1495 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Носивост 6400 кг
Година 01/2018 Километража 1495 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се