Филтри -

Градежни машини BERGER KRAUS од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BERGER KRAUS: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.347 € PLN 24.950 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.001 € PLN 42.000 PLN
Мини натоварувач
Брзина 6 км/ч
Година 2021 Километража Сила 22.1 кс
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.386 € PLN 29.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.204 € PLN 28.950 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 03/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
10.500 € PLN 49.000 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 15 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
12.000 € PLN 56.000 PLN
Мини багер
Година 07/2021 Километража Сила 15 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
7.029 € PLN 32.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се