Филтри -

Градежни машини BERGER KRAUS

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BERGER KRAUS: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.420 € PLN 24.950 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 54.000 PLN
Мини багер
Година 07/2021 Километража Сила 15 кс
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.650 € PLN 49.000 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 15 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.289 € PLN 28.950 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 03/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.474 € PLN 29.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
7.126 € PLN 32.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 07/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.124 € PLN 42.000 PLN
Мини натоварувач
Брзина 6 км/ч
Година 2021 Километража Сила 22.1 кс
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се