Филтри -

Градежни машини BENNINGHOVEN

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BENNINGHOVEN: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалтна база BENNINGHOVEN GKL 3.3 асфалтна база BENNINGHOVEN GKL 3.3
2
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2015-01-01 Километража 3764 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
920.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 08/2006 Километража Сила
Молдавија, Vulcănești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2007 Километража 1000000 м/ч Сила
Германија
асфалтна база BENNINGHOVEN Bitumen tanks, Storage асфалтна база BENNINGHOVEN Bitumen tanks, Storage асфалтна база BENNINGHOVEN Bitumen tanks, Storage
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силос за цемент
Година 2017 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
асфалтна база BENNINGHOVEN GRANULATE FEED SYSTEM асфалтна база BENNINGHOVEN GRANULATE FEED SYSTEM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2009 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се