Филтри -

Градежни машини BENAZZATO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BENAZZATO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран BENAZZATO 191 N
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Puos d'Alpago - Belluno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 24 м Дофаќач 24 м Носивост 1.5 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Ávila
кула кран BENAZZATO BENAZZATO 193S кула кран BENAZZATO BENAZZATO 193S кула кран BENAZZATO BENAZZATO 193S
3
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 19.6 м Носивост 1200 кг Капацитет на крајот на стрелата 2000 т
Година 2000 Километража Сила
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се