Филтри -

Градежни машини BENATI од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BENATI: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 1150 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1997 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 17212 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
багер-натоварувач BENATI  2000 PSB багер-натоварувач BENATI  2000 PSB
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража 14324 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1994 Километража 14720 м/ч Сила 103 кс
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се