Филтри -

Градежни машини BELL

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини BELL: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2011-01-01 Километража 13873 м/ч Сила 394 кс
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 01/2017 Километража 5524 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 01/2017 Километража 4926 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
специјални дампер BELL B25D
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Специјални дампер
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
500.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 12/2020 Километража Сила
Чехија, PRAHA 515
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Носивост 40000 кг
Година 01/2001 Километража 14800 м/ч Сила 320 кс
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
38.820 € PLN 180.000 PLN
Специјални дампер
Година 2003 Километража 20156 м/ч Сила
Полска, Mogilno
вибро плоча BELL PC 5000 E вибро плоча BELL PC 5000 E вибро плоча BELL PC 5000 E
3
Контактирајте го продавачот
450 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2009 Километража Сила 4 kW
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
163.900 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2014-01-01 Километража 6449 м/ч Сила 510 кс
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 8115 м/ч Сила 321 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 2016 Километража 1447 м/ч Сила 130 kW
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 7854 м/ч Сила 321 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
49.390 € PLN 229.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 6003 кг
Година 2015 Километража Сила 186 кс
Полска, Kęty
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се