Филтри -

Градежни машини BAUER од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини BAUER од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
445.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 01/2006 Километража 14500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 8000 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
750.000 €
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 19598 м/ч Сила
Турција, SAKARYA
машина за дупчење BAUER BG 18 H машина за дупчење BAUER BG 18 H машина за дупчење BAUER BG 18 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 16000 м/ч Сила
Турција, SAKARYA
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 20500 м/ч Сила
Турција, SAKARYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 9000 м/ч Сила
Турција, SAKARYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се