Филтри -

Градежни машини BAUER од Кина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини BAUER од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 6750 м/ч Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење BAUER BG25 машина за дупчење BAUER BG25 машина за дупчење BAUER BG25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за набивање столбови BAUER GB80S машина за набивање столбови BAUER GB80S машина за набивање столбови BAUER GB80S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 7350 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење BAUER  BG25H машина за дупчење BAUER  BG25H машина за дупчење BAUER  BG25H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 181.500 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење BAUER BG25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење BAUER BG26 машина за дупчење BAUER BG26 машина за дупчење BAUER BG26
3
Контактирајте го продавачот
350.000 US$ EUR ≈ 325.700 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење BAUER BG25C машина за дупчење BAUER BG25C машина за дупчење BAUER BG25C
3
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 184.300 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење BAUER GB34 машина за дупчење BAUER GB34
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 6800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 5633 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 7 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 14 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 10 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
650.000 US$ EUR ≈ 604.900 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 11358 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
480.000 US$ EUR ≈ 446.700 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 10155 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 14698 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 418.800 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 15200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Кина, shanghai
нови кран гасеничар BAUER GB50 нови кран гасеничар BAUER GB50 нови кран гасеничар BAUER GB50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2021 Километража 25 м/ч Сила
Кина, Hefei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се