Филтри -

Градежни машини BAUER од Германија

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

87 огласа: Градежни машини BAUER од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење BAUER BG 28 V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за набивање столбови BAUER RTG RG 25 S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 9750 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење BAUER BG36, BG28 машина за дупчење BAUER BG36, BG28
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење BAUER BG 20 H машина за дупчење BAUER BG 20 H машина за дупчење BAUER BG 20 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за набивање столбови BAUER RTG RG 14 T машина за набивање столбови BAUER RTG RG 14 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2009 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење BAUER CBC40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење BAUER BG 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
760.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2020 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење BAUER BG9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2013 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови BAUER BG 39 Premium Line
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за набивање столбови BAUER RTG RG 16 T машина за набивање столбови BAUER RTG RG 16 T машина за набивање столбови BAUER RTG RG 16 T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2005 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови BAUER RTG RG 19 T машина за набивање столбови BAUER RTG RG 19 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 6950 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за набивање столбови BAUER MR 100 V - 02 машина за набивање столбови BAUER MR 100 V - 02 машина за набивање столбови BAUER MR 100 V - 02
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење BAUER BG 15H машина за дупчење BAUER BG 15H машина за дупчење BAUER BG 15H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Машина за дупчење
Година 1994 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
750.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1993 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се