Филтри -

Градежни машини BAUER од Европа

Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BAUER: 146 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 20000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
520.700 € GBP 440.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6700 м/ч Сила 400 кс
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење BAUER Rotaray KDK 275 S машина за дупчење BAUER Rotaray KDK 275 S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 12/2005 Километража 19500 м/ч Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
64.340 € PLN 295.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила 230 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2014 Километража 2 м/ч Сила 570 kW
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење BAUER BG 40 машина за дупчење BAUER BG 40 машина за дупчење BAUER BG 40
3
Контактирајте го продавачот
739.600 € GBP 625.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење BAUER BG 25 машина за дупчење BAUER BG 25 машина за дупчење BAUER BG 25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 4900 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1994 Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење BAUER BG28H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење BAUER BG20H - CFA + Kellybar машина за дупчење BAUER BG20H - CFA + Kellybar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 7730 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Претплати се