Филтри -

Градежни машини BAUER

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

199 огласа: Градежни машини BAUER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 2010 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1995 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
168.700 € GBP 145.000 GBP
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 23000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење BAUER BG 28 машина за дупчење BAUER BG 28 машина за дупчење BAUER BG 28
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за дупчење BAUER BG36, BG28 машина за дупчење BAUER BG36, BG28
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Schrozberg
машина за дупчење BAUER BG 20H, Year 2017
1
Контактирајте го продавачот
520.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Kanada, Calgary
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2023 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2023 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кипар, LARNACA
Контактирајте го продавачот
195.000 US$ EUR ≈ 181.200 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење BAUER RTG RG 25 S / BG 24 H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9750 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 18000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Литванија, Domeikava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
290.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Украина, Київ
машина за набивање столбови BAUER RG16T машина за набивање столбови BAUER RG16T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража 6460 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 22600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 14900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за набивање столбови BAUER BG9V машина за набивање столбови BAUER BG9V машина за набивање столбови BAUER BG9V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 03/1992 Километража 19600 м/ч Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 3660 м/ч Сила
Кина, shanghai
машина за дупчење BAUER BC32 HTS50 + Liebherr HS 885
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се