Филтри -

Градежни машини BARTELL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BARTELL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови моторна полирка за бетон BARTELL Timmers Holland TM 78 нови моторна полирка за бетон BARTELL Timmers Holland TM 78
2
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Моторна полирка за бетон
Година 2018 Километража Сила 24 кс
Украина, Львов
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се