Филтри -

Градежни машини BANUT

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BANUT: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за набивање столбови BANUT 650T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража 9600 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1985 Километража 19605 м/ч Сила
Данска, Glostrup
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 7000 м/ч Сила
Данска, Glostrup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 2766 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 7470 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за дупчење
Година 1980 Километража 25000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
159.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража 10700 м/ч Сила 145 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 20000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се