Филтри -

Градежни машини BAGELA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини BAGELA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за рециклирање на асфалт BAGELA BA 10000 (unused TOP condition zestaw машина за рециклирање на асфалт BAGELA BA 10000 (unused TOP condition zestaw
2
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 705 м/ч Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2012 Километража 1724 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се