Филтри -

Градежни машини Ausa

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Ausa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови телескопска дигалка Ausa T144HF2
1
Контактирајте го продавачот
40.250 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 4 м Носивост 1350 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hörstel
мини багер Ausa MH75 мини багер Ausa MH75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 7500 кг
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1992 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се