Филтри -

Градежни машини Atlas од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Atlas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.888 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 1978 Километража 12831 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.090 € HUF 10.500.000 HUF
Багер на тркала
Година 2003 Километража 7350 м/ч Сила
Унгарија, Kartal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година Километража 6000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12006 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се