Филтри -

Градежни машини Atlas од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Atlas од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Железнички багер
Година 2011 Километража 9770 м/ч Сила
Чехија, Ostrovačice
железнички багер Atlas Terex 1404 KZW железнички багер Atlas Terex 1404 KZW железнички багер Atlas Terex 1404 KZW
3
Контактирајте го продавачот
40.840 € CZK 999.000 CZK
Железнички багер
Година 2005 Километража 18000 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Железнички багер
Година 2007 Километража 14300 м/ч Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 7900 м/ч Сила
Чехија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се