Филтри -

Градежни машини Atlas Copco од Русија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Atlas Copco од Русија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 14195 м/ч Сила
Русија, Санкт-Петербург
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 13720 м/ч Сила
Русија, Санкт-Петербург
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 9490 м/ч Сила
Русија, Санкт-Петербург
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 16660 м/ч Сила
Русија, Санкт-Петербург
Контактирајте го продавачот
90.870 € RUB 7.625.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 16451 м/ч Сила
Русија, Якутск
Контактирајте го продавачот
80.940 € RUB 6.792.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 1732 м/ч Сила
Русија, Якутск
Контактирајте го продавачот
2.500.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 01/1999 Километража 200 м/ч Сила 87 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
77.470 € RUB 6.500.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Русија, Иркутск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се