Филтри -

Градежни машини Atlas Copco од Норвешка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Atlas Copco од Норвешка: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.180 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1985 Километража 8277 м/ч Сила
Норвешка, Vestland
Контактирајте го продавачот
29.305 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 8620 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.913 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 3414 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.365 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 3850 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
машина за дупчење Atlas Copco ROC D7 *11300 m/h *good condition машина за дупчење Atlas Copco ROC D7 *11300 m/h *good condition машина за дупчење Atlas Copco ROC D7 *11300 m/h *good condition
3
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 11300 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
49.888 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 13000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
293.936 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.828 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.365 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 4300 м/ч Сила 107 kW
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.714 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се