Филтри -

Градежни машини Astra од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Astra од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
камион-мешалка Cifa  на шасија Astra HD8  8444
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 262915 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 348613 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 267714 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Носивост 25900 кг
Година 2003-03 Километража 70000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 155005 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 164687 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/1990 Километража Сила
Италија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се