Филтри -

Градежни машини Astra

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини Astra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 13000 кг
Година 2000 Километража 234000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 425821 км Сила
Романија
камион-мешалка Cifa  на шасија Astra HD8  8444
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 262915 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1997 Километража 211000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 348613 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 267714 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Носивост 25900 кг
Година 2003-03 Километража 70000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 155005 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
102.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 01/2022 Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.320 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 160161 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/1990 Километража Сила
Италија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се