Филтри -

Градежни машини Ascom

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Ascom: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
портален кран Ascom BHT 50 Boat Hoist портален кран Ascom BHT 50 Boat Hoist портален кран Ascom BHT 50 Boat Hoist
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 7 м Носивост 50000 кг
Година 1983 Километража Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се