Филтри -

Градежни машини Ammann од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Ammann од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1730 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
66.980 € HUF 25.900.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2019 Километража 121 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1308 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 739 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1519 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 279 м/ч Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
6.630 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1990 Километража 18000 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 161 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
валјак со гуми Ammann ASC150 PD валјак со гуми Ammann ASC150 PD валјак со гуми Ammann ASC150 PD
3
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2007 Километража 5170 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza
Контактирајте го продавачот
58.100 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 2908 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се