Филтри -

Градежни машини Ammann од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини Ammann од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2001 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 05/2012 Километража 5454 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.950 US$ EUR ≈ 6.417 €
Компактор
Евро Euro 1
Година 06/1986 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
59.500 US$ EUR ≈ 54.940 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 91 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
38.550 € UAH 1.664.000 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1627 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
12.700 € Со вклучен ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
15.530 € UAH 670.000 UAH
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража Сила
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.080 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
2.317 € UAH 100.000 UAH
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
494 € / месец
Вибро набивач
Година Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Украина, Khust
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи