Филтри -

Градежни машини Ammann од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Ammann од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Влечен валјак
Година 2013 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 910 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се