Филтри -

Градежни машини Ammann од Шпанија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Ammann од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
450.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 08/2009 Километража 1200 м/ч Сила
Шпанија, Córdoba
Контактирајте го продавачот
аукција 65.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Шпанија, León
Контактирајте го продавачот
аукција 65.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 2198 м/ч Сила
Шпанија, León
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
валјак со гуми Ammann AP 240
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 3950 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 1987 Километража 1100 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се