Филтри -

Градежни машини Ammann од Романија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини Ammann од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 9860 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Асфалтна база
Година 01/1988 Километража Сила
Романија, Târgu Lăpuș
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Boldești-Scăeni
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4100 м/ч Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 3900 м/ч Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 02/1995 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 06/2013 Километража 3300 м/ч Сила
Романија, Pantelimon
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
2.557 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
6.364 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tihau
валјак за асфалт Ammann DTV 903 валјак за асфалт Ammann DTV 903 валјак за асфалт Ammann DTV 903
3
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Валјак за асфалт
Година 1986 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2002 Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1800 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се