Филтри -

Градежни машини Ammann од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

36 огласа: Градежни машини Ammann од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
2.343 € PLN 10.000 PLN
Вибро плоча
Година 2016 Километража Сила
Полска, Łowoszów
Контактирајте го продавачот
11.480 € PLN 49.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1801 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.136 € PLN 39.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 250 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
30.920 € PLN 132.000 PLN
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
39.590 € PLN 169.000 PLN
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
29.520 € PLN 126.000 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
асфалтна база Ammann burner 14 MW gas/oil асфалтна база Ammann burner 14 MW gas/oil
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2005 Километража Сила
Полска, Gdańsk
асфалтна база Ammann 160th
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
асфалтна база Ammann 80th asphalt mixing plant асфалтна база Ammann 80th asphalt mixing plant
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 1996 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
3.865 € PLN 16.500 PLN
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 3434 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.800 € PLN 169.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1280 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
1.523 € PLN 6.500 PLN
Вибро плоча
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 43 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
5.857 € PLN 25.000 PLN
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chwaszczyno
Контактирајте го продавачот
3.256 € PLN 13.900 PLN
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
19.910 € PLN 85.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 804 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
4.451 € PLN 19.000 PLN
Влечен валјак
Година 2012 Километража Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
16.630 € PLN 71.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 45 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 52.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1132 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
55.990 € PLN 239.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража 1912 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
17.100 € PLN 73.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 667 м/ч Сила
Полска, Grodków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи