Филтри -

Градежни машини Ammann од Италија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Градежни машини Ammann од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 2830 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечен валјак
Година 2011 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1529 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2599 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1024 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Вибро набивач
Година 2022 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 2240 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 5570 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 6200 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 1991 Километража Сила
Италија
мини валјак за асфалт Ammann AV26-2 мини валјак за асфалт Ammann AV26-2 мини валјак за асфалт Ammann AV26-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2 мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2 мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2006 Километража 1443 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се