Филтри -

Градежни машини Ammann од Германија

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

54 огласа: Градежни машини Ammann од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2009 Километража Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Ширина на валјак 1680 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2006 Километража 2108 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини валјак за асфалт Ammann ARX12 мини валјак за асфалт Ammann ARX12 мини валјак за асфалт Ammann ARX12
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
валјак за асфалт Ammann ARX26 валјак за асфалт Ammann ARX26 валјак за асфалт Ammann ARX26
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година Километража 552 м/ч Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 08/2022 Километража Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 05/2020 Километража Сила
Германија, Bergneustadt
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 11/2020 Километража Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 06/2015 Километража Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 07/2018 Километража Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 06/2019 Километража 285 м/ч Сила
Германија, Bergneustadt
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2016 Километража Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Вибро плоча
Година 2001 Километража Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Вибро плоча
Година 2005 Километража Сила
Германија, Ilmenau
компактор Ammann Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze компактор Ammann Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2019 Километража Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2006 Километража Сила
Германија, Neumünster
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи