Филтри -

Градежни машини Ammann од Европа

Резултати од пребарување: 265 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

265 огласа: Градежни машини Ammann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Компактор
Година 2014 Километража 579 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 01/2012 Километража Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2005 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
9.701 € PLN 44.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1301 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
12.080 € PLN 55.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2172 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 850 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 2154 м/ч Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
9.036 € PLN 41.820 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 422 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Компактор
Година Километража 630 м/ч Сила
Белгија, Brasschaat
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2108 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
мини валјак за асфалт Ammann AV26-2 мини валјак за асфалт Ammann AV26-2 мини валјак за асфалт Ammann AV26-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2 мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2 мини валјак за асфалт Ammann AV 23-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 1371 м/ч Сила
Холандија, Deurne Region
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 5316 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
68.830 € PLN 318.600 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 3252 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1650 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 548 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
вибро плоча Ammann Duomat DVH5010 вибро плоча Ammann Duomat DVH5010 вибро плоча Ammann Duomat DVH5010
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Вибро плоча
Година 1994 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 4836 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 265 огласа
Прикажи
Претплати се