Филтри -

Градежни машини Ammann од Бугарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Ammann од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
34.260 € BGN 67.000 BGN
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/2006 Километража 3664 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
11.282 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 12/2011 Километража 4976 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се